Loading

Британія почала збільшувати свої кібервійська - ЗМІ

22.09.2018
Британія почала збільшувати свої кібервійська - ЗМІ


Велика Британія швидкими темпами нарощує сили для ведення війни у кіберпросторі; у планах держави збільшити власні кібервійська до 2000 фахівців, у п’ятницю, 21 вересня, повідомляє телеканал Sky News.

Посилення британських кібервійськ проходить згідно з ініціативи Міністерства оборони Великої Британії і Центру урядового зв’язку (GCHQ). Вже найближчим часом буде оголошено про створення ряду нових підрозділів у цій сфері; створення нових військ обійдеться британським платникам податків у не менше, ніж 250 мільйонів фунтів стерлінгів, проте є дані, що сума виявиться набагато вищою.

Колишній глава Об’єднаного командування Збройними силами Великобританії генерал Річард Берронс заявив телеканалу, що нарощування киберсил має першорядне значення для Великої Британії в умовах нових сценаріїв світового протистояння, коли в цій області інші країни, на кшталт Росії, вже давно рішуче наступають.

Як повідомлялося, у квітні очільники урядів Канади, Великої Британії, Австралії і Нової Зеландії обговорили в Лондоні стратегію протидії російським кібератакам.

"Ми знаємо, що Росія робить, і не варто сумніватися в тому, що ця кібервійна є одним з найбільших викликів нашого часу. Разом із нашими найближчими союзниками ми цілодобово працюватимемо з усіма доступними нам технологіями, щоб не дозволити агресивним державам і недержавним гравцям взяти гору", — підкреслила прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.

Велика Британія, Канада, Австралія, Нова Зеландія та США входять до складу альянсу "Five Eyes" і проводять спільну радіотехнічну розвідувальну діяльність.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/britaniya-pochala-zbilshuvati-svoyi-kiberviyska-zmi-289016_.html”