Loading

Як за 5 років збільшити поголів’я м’ясних корів в 2,5 рази: "Укрлендфармінг" Бахматюка розкрив секрет

08.11.2018
Як за 5 років збільшити поголів’я м’ясних корів в 2,5 рази: "Укрлендфармінг" Бахматюка розкрив секрет

Агрохолдингу "Укрлендфармінг" (Ukrlandfarming) Олега Бахматюка вдалося спростувати міф про неприбутковість вітчизняного тваринництва: сьогодні на підприємствах групи утримується понад 40 тисяч голів, у тому числі — понад 7 тисяч ВРХ м’ясного напрямку.

Тварини знаходяться на випасах з ранньої весни й до пізньої осені. Корови отримують вдосталь зелених кормів, при цьому аграрії ефективно використовують заливні пасовища та досягають максимальних економічних результатів.

"М’ясний напрямок у компанії "Укрлендфармінг" в пріоритеті та продовжує розвиватися гарними темпами. За останні 5 років поголів’я м’ясної худоби зросло більше ніж у 2,5 рази. Тому ми маємо всі підстави стверджувати, що є реальні перспективи розвитку тваринницької галузі і в компанії "Укрлендфармінг", і в Україні, загалом", — переконаний директор із виробництва групи компаній Василь Лобода.

Один із секретів успіху фахівців холдингу – це системна селекційна робота. Кожне нове покоління худоби на підприємстві показує кращі показники у порівнянні з попередніми результатами приросту. Як пояснює Лобода, вдосконалення племінних характеристик цієї породи вдалося досягти завдяки покращенню генетичного потенціалу стада та застосуванню збалансованого раціону тварин."Усе м’ясне поголів’я цілий рік знаходиться на вулиці, а у великі снігопади ми завозимо більше соломи. В раціоні відгодівлі використовуємо лише власні якісні корми – силос з кукурудзою, сінаж з багаторічних трав, люцерною, фураж, зерновідходи кукурудзи, білкова група (соя). Усі тварини, які знаходяться у фідлотах, збудованих за канадською технологією, щодоби мають приріст понад 1,4 кг, а за рік набирають понад 550 кг живої маси", — зазначив Лобода.

За його словами, так історично склалося, що саме тваринництво "може врятувати село та дати поштовх до розвитку новостворених ОТГ, збереженню об’єктів інфраструктури – шкіл, лікарень, дитячих садочків".

"Державна підтримка тваринницької галузі – це нові робочі місця для селян та реальний шанс відродити заможне українське село, як колиску нації", — підкреслює Лобода.

Нагадаймо, що компанія Бахматюка "Укрлендфармінг" (Ukrlandfarming) — лідер в сфері сільськогосподарського виробництва в Україні, що управляє більш ніж 300 підприємствами в 600 населених пунктах України. М’ясні породи, які вирощує "Укрлендфармінг", є джерелом так званої "мармурової" яловичини, яка високо цінується у всьому світі. Головними ринками збуту цієї продукції є країни Близького Сходу та Північної Африки.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/business/agriculture/2018-11-08/kak-za-5-let-uvelichit-pogolove-myasnyih-korov-v-25-raza-ukrlendfarming-bahmatyuka-raskryil-sekret/145522”