Loading

У Вінниці не ремонтуватимуть підземний перехід через Бюджетний кодекс

08.11.2018
У Вінниці не ремонтуватимуть підземний перехід через Бюджетний кодекс


Виконкомом міської ради розглянуто Вашу петицію з приводу неналежного санітарного та технічного стану підземного пішохідного переходу по вул. Пирогова (в районі р-ку Урожай). Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на e-dem.

Повідомляю, що між виконавчим комітетом Вінницької міської ради та Торговельно-виробничим товариством з обмеженою відповідальністю "Південний Буг" на підставі рішення виконавчого комітету від 12.11.2001 р. №1979 укладено договір від 15.11.2001р. зі змінами до нього, на оренду споруди підземного пішохідного переходу загальною площею 822,4м2, в т.ч. 453,06м2 для використання під комерційну діяльність по вул. Пирогова, б/н. Термін оренди закінчується 01.11.2031р.

Враховуючи вищезазначене виконати роботи з ремонту елементів пішохідного переходу на орендованій ділянці за бюджетні кошти немає можливості, так як це є порушенням Бюджетного кодексу України.

Також інформуємо, що на даний час в профільних департаментах міської ради опрацьовується можливість облаштування пішохідного переходу через вул. Пирогова над зазначеним підземним переходом.

Дізнайся як вписати своє імя в історію Вінниці

Фото: vlasno.info


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/27182-u-vinnytsi-ne-remontuvatymut-pidze”