Loading

Експерти назвали каву з автоматів канцерогенною

15.01.2020
Експерти назвали каву з автоматів канцерогенною

Зарубіжні дослідники вивчили склад кави, що готується в автоматах, щодо наявності в ній шкідливих речовин. Ґрунтуючись на отриманих результатах, експерти назвали гарячий напій канцерогенним.

Об этом сообщает http://allbiznes.netАмериканські фахівці повідомляють про виявлення хвороботворних організмів в кавових автоматах. Зокрема, приготований в цій машині напій містив ентерококи і синегнійні палички трьох видів, здатні нанести значної шкоди сечовивідній і травній системам. Крім того, відзначалася їх стійкість до антибактеріальних засобів, які створюють труднощі під час лікування. Вчені поспішають запевнити, що небезпеку несуть не самі мікроби, а спосіб приготування кави.


Якщо під час кипіння відбувається дезінфекція води, то при температурах до 96 градусів Цельсія деякі мікроорганізми все ще виживають. Додаткову проблему вносить виділення акриламіду. Він є інтенсивним канцерогеном, який виникає в результаті термічної обробки. Крім різних хвороб кровоносної системи ця речовина підвищує ризик розвитку раку. Експерти попереджають, що кавові автомати необхідно регулярно чистити, оскільки хвороботворний мікробіом розвивається не тільки в кавовій гущі, але і контейнерах для води.


Натхнення:


Джерело статті: “https://cikavosti.com/eksperti-nazvali-kavu-z-avtomativ-kanczerogennoyu/”