Loading

Американська компанія підтвердила, що буде збирати локомотиви в Україні

16.05.2018
Американська компанія підтвердила, що буде збирати локомотиви в Україні

Американська компанія підтвердила, що буде збирати локомотиви в Україні

Американський промисловий гігант General Electric (GE) розглядає Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ, Кременчук Полтавської області) як майданчик для локалізації виробництва своїх тепловозів в Україні.

Про це повідомив гендиректор GE в Україні В’ячеслав Феклін в інтерв’ю порталу ЦТС.

"Наша команда провела багато часу в Україні, відвідала ряд виробничих майданчиків... Крюківський вагонобудівний завод знаходиться в дуже хорошому стані. Попередньо ми плануємо локалізувати виробництво саме тут", — сказав він.

Він зазначив, що ще потрібно інвестувати в розвиток тут експертизи в частині створення тепловозів. В цілому, витрати будуть нести обидві сторони. Крім того, зараз переговори про матеріальні інвестиції знаходяться на фінальній стадії.

За його словами, локалізація збірки американських тепловозів повинна початися з 10% (частка українського виробництва в ціні кінцевого продукту) і поступово вирости до 40%.

"Щоб дійти до максимального рівня локалізації 40%, нам необхідно провести кваліфікацію постачальників, включаючи всебічне тестування комплектуючих. Ми не хочемо ремонтувати локомотив через два місяці через те, що компонент вийшов з ладу", — сказав Феклін.

Нагадаймо, в кінці листопада 2017 року Укрзалізниці повідомили, що GE планує розміщувати виробництво на КВБЗ. Однією з причин відмови GE працювати з підприємствами УЗ стало те, що останні спеціалізуються, в основному, на ремонті, а не на виробництві локомотивів.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/15/294768-amerykanska-kompaniya-pidtverdyla-zbyraty-lokomotyvy-ukrayini”