Loading

Викрадали людей і місяцями катували їх: зухвалу банду зловмисників затримали у Києві

16.05.2018
Викрадали людей і місяцями катували їх: зухвалу банду зловмисників затримали у Києві


Головна військова прокуратура, а також оперативники Управління карного розшуку Києва, спецназ і співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, КОРДу та Внутрішньої безпеки СБУ провели 60 обшуків, без єдиного пострілу затримавши 9 членів організованої озброєної банди, які тероризували Київ та область.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення головного військового прокурора Анатолія Матіоса у соціальній мережі Фейсбук.

Повідомляється, що члени угрупування займалися рекетом, вимаганням грошових коштів і майна, серед білого дня викрадали людей, позбавляли їх волі, катували і застосовували тортури.

До складу озброєного злочинного угрупування входили діючі співробітники органів внутрішніх справ та один адвокат.

На причетність до вчинення особливо тяжких злочинів перевіряються також співробітники служби безпеки у Київській області.

Слідством встановлено, що діяльність злочинної організації координували “кримінальні авторитети”, які перебувають у розшуку за вчинення злочинів проти учасників Революції Гідності.


Нагадаймо, на вулиці Велика Васильківська у Києві було викрито бордель, який відвідували іноземці. Вартість обслуговування для них становила від 2,5 тисяч гривень на годину.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/vykradaly-lyudej-i-misyatsyamy-katuvaly-yih-zuhvalu-bandu-zlovmysnykiv-zatrymaly-u-kyyevi/”