Loading

Сюмар тисне на ЗМІ, щоб вони припинили висвітлювати суд проти неї

16.05.2018
Сюмар тисне на ЗМІ, щоб вони припинили висвітлювати суд проти неї

На 30 травня призначено судове засідання за фактом втручання в діяльність правоохоронних органів
Голова Комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар «обурена тим, що журналісти висвітлюють інформацію про поданий проти неї депутатом Німченко позові про перевищення службових повноважень та втручання в роботу правоохоронців. Про це голова комітету написала на своїй сторінці в Facebook.

«Вперто доносять теза про те, що голова комітету має право ставити запитання правоохоронців про швидкому розслідуванні перешкоджання журналістам робити свою роботу», — заявила Вона.

Звертаючись до генерального продюсера NewsOne Василю Голованову, голова Комітету з питань свободи слова ображено написала наступне:

«Цікаво, якщо б це стосувалося не Михайла Ткача, а каналу NewsOne, такі питання на комітеті до МВС і прокуратурі теж викликали б таке освітлення? Я розумію, що влада власників давно тяжіє не лише над журналістською солідарністю, але і над здоровою логікою...».

Нагадаймо, що на 30 травня призначено судове засідання за фактом втручання Вікторії Сюмар, голови Комітету зі свободи слова, у діяльність правоохоронних органів, позов подав народний депутат Василь Німченко.

Коментуючи дану подію, народний депутат Василь Німченко сказав, що в позові вимагає припинити протизаконні дії Вікторії Сюмар, яка, відкрито вимагала від правоохоронців вчиняти певні слідчі дії і досягати бажаного Сюмар результату розслідування.

Голова Нацради з телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко в прямому ефірі телеканалу «5 канал» заявив, що буде чинити адміністративний тиск на телеканал NewsOne і домагатися закриття.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/syumar-tysne-na-zmi-shob-vony-prypynyly-vysvitlyuvaty-sud-proty-neyi”