Loading

Смертельний укус: Київ атакували непрохані гості

17.04.2018
Смертельний укус: Київ атакували непрохані гості

"Вибралися на пікнічок ... і не тільки ми"
У столиці, на житловому масиві Троєщина, кияни виявили отруйних змій.

Цю інформацію повідомила Наталія Макогон, прес-секретар КП "Київметрополітен".

На своїй сторінці у "Фейсбуці" Макогон виклала фотографії з трьома зміями, підписавши їх:

"Вибралися на пікнічок...і не тільки ми"

Киянка розповідає, що під час відпочинку на природі вони виявили неподалік гадюк і одного неотруйної вужа.

Крім того, Макогон підкреслила, що вперше зіткнулася в Києві з отруйними зміями.

"Тут я можу тільки процитувати пісню ― "я знаю точно неможливе можливо". Сама до цього ніколи не зустрічала гадюк", ― додала Наталя.

Користувачі почали бурхливо реагувати на цю новину в мережі. Деякі писали, що такі змії на Троєщині становлять значно меншу небезпеку, ніж "гопники".

"Вуж і гадюка. Якщо їх не чіпати, то обидві не небезпечні! І звідки у людей цей безглуздий страх!? Отримати по голові від гопника або померти від ножа при пограбуванні значно більше шансів, ніж постраждати від зміїного укусу", ― прокоментував Павло Багмут.

Фахівці повідомляють, що якою б безпечною не здавалася змія, ви все одно повинні дотримуватися певних правил: не чіпати їх і не вбивати, а просто пройти повз. Якщо ж змія залізла на територію будинку, краще зателефонувати рятувальникам або в поліцію.

"Якщо відпочиваєте на природі, треба спочатку оглянути місце, не підходити до чагарниках, не відпочивати біля трухлявих дерев, де багато тварин може сховатися. В Україні є тільки одна змія, яка може нападати на людей, — це полоз жовточеревий. Вона не отруйна, але досить агресивна. Водиться в степах ", ― розповів біолог зоопарку в Межигір’ї Сергій Григор’єв.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", як відомо весною тварини стають більш активними, прокидаються після зимової сплячки і виходять з укриття на тепле сонце. Прогулюючись в міському парку, відпочиваючи на березі річки або виїхавши за місто на пікнік, можна зустріти змій, павуків, кліщів або бродячих собак.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/smertelnyj-ukus-kyyiv-atakuvaly-neprohani-gosti”