Loading

Матіос подав до суду на рішення Муженка

17.04.2018
Матіос подав до суду на рішення Муженка

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос подав позов проти начальника Генерального штабу Віктора Муженка через обмеження повноважень військових слідчих прокурорів.

Про це Матіос повідомив в інтерв’ю "112 Україна".

Зокрема, військового прокурора запитали, як він ставиться до того, що за доручення керівника Генштабу, почав діяти новий порядок допуску і роботи військових прокурорів на армійських об’єктах і військових частинах.

"Я подав позов до суду, який має поставити крапку, правомірні дії керівництва Генштабу чи не правомірні", — сказав Матіос.Під час інтерв’ю ведучий зазначив, що згідно з нововведенням Муженка, військових прокурорів допускають в частини тільки для слідчих дій і за разовою перепусткою, їм забороняється вилучати оригінали наказів, також обмежуються повноваження збирати матеріали і складати адмінпротоколи.

Матіос на це відповів, що минулого року завдяки роботі військових прокурорів у військових частинах вдалося притягнути до кримінальної відповідальності у вигляді гауптвахти 630 і до адміністративної — 1 300 військовослужбовців.

У вересні минулого року сталася пожежа на складах боєприпасів у районі міста Калинівка Вінницької області. Тоді постраждали щонайменше дві особи, було евакуйовано понад 30 тисяч людей.

Згодом, у зв’язку з подією, Вінницький суд оштрафував майора на 2 465 гривень за "недбале ставлення до служби".

Також 27 березня прес-служба Нацполіції Житомирщини оприлюднила інформацію про те, що відомство вийшло на схему розкрадання військової та іншої спеціальної техніки.

Пізніше у ГПУ спростували цю інформацію.
Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/17/7177917/”