Loading

Росія та Сирія не збили жодну з випущених ракет союзників - США

17.04.2018
Росія та Сирія не збили жодну з випущених ракет союзників - СШАЄвропейське командування Збройних сил Сполучених Штатів Америки (EUCOM) повідомило, що жодна зі 105 ракет, випущених військами США, Великої Британії та Франції по об\’єктах з виробництва хімічних речовин у Сирії, не була збита силами протиповітряної оборони Росії та Сирії.


Про це йдеться у повідомленні на сайті американського відомства.


«Жодне з об’єднаних літаків чи ракет, що брали участь у цій місії, не були успішно вражені сирійськими силами ППО і немає ознак того, що були розгорнуті російські системи ППО», — йдеться у повідомленні.


Головнокомандувач Збройними силами США в Європі Кертіс Скапаротті повідомив, що сили трьох держав були інтегровані впродовж планування та виконання операції.


«Удари були результатом ретельно організованого плану, який включав виняткову командну роботу EUCOM та CENTCOM, а також їхніх службових активів, як і наших британських та французьких партнерів. Була виявлена велика обережність, щоб гарантувати, що всі цілі були частиною програми із хімічної зброї режиму», — зазначив Скапаротті.


Вранці 14 квітня США, Франція та Велика Британія випустили 105 ракет по трьох військових об’єктах в Сирії під час сьогоднішнього удару. Об’єктами для ударів стали науково-дослідний комплекс в Дамаску, який пов’язують із виробництвом хімічної та біологічної зброї, і дві цілі поблизу міста Хомс.


В РФ пояснили, що не відповіли на авіа удари США та їх союзників, оскільки жодна з випущених крилатих ракет не потрапила в зону відповідальності сил ППО угруповання РФ в Сирії.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/ros-ya-ta-sir-ya-ne-zbili-zhodnu-z-vipushchenikh-raket-soyuznik-v-ssha”