Loading

Глава адміністрації чи клоун? Губернатор-мауглі Гарбуз викликав хвилю обурення походеньками з вовчицею

17.04.2018
Глава адміністрації чи клоун? Губернатор-мауглі Гарбуз викликав хвилю обурення походеньками з вовчицею

Тимчасово окуповані регіони в небезпеці, а місцева влада "роздає коментарі про минуле"
Найбільшої уваги влади потребує відновлення тих областей, котрі постраждали від напливу окупаційних сил, або й досі перебувають під їх тиском. Втім, на керівні місця, приміром тієї ж Луганщини, вже вкотре ставлять тих, хто давно повинен був опинитися в люстраційному списку.

В губернатора Юрія Гарбуза, як показала практика, не просто бракує досвіду, а й бажання щось зробити для області. Таку думку нещодавно висловив на своїй сторінці у "Фейсбуці" юрист Андрій Портнов.

"Петро Олексійович, ви навмисне в Луганську область дебілів по черзі губернаторами призначаєте?

Глава Луганської обласної адміністрації Гарбуз:

"Після армії я прийняв рішення піти у ліс. Я прожив у лісі три роки: ні електрики, ні інших благ цивілізації не було. Жив відлюдником у землянці", — цитує слова чиновника правозахисник.

Портнов звернув увагу і на іншу цілком кумедну історію: про конфлікт Гарбуза із вовчицею, котру він врешті вбив. Навіть не подумавши про те, що у тварини лишилося потомство. Їй доводилося далі боротися за виживання.

Справа, звісно, не у вбивстві тварин, а у тому, чи дозволить собі людина при тверезому розумі та перебуваючи на керівній посади, ділитися "спогадами", коли цілому регіону досі загрожує небезпека, а люди – на межі виживання. Взяти хоча б ті ж дороги: на них Гарбуз свого часу отримав більше мільярда гривень, побудувати повинні були китайці. Але згодом виявилося – немає ні китайців, ні доріг.

"Перепрошую, Петро Олексійович, це ж Ви його призначили. Це член Вашої команди і Ваш офіційний представник. Він у Вас ким там числиться, головою обласної адміністрації, клоуном або долбо * *ом?", — звернувся до влади Потрнов.

Дивіться: як Юрій Гарбуз наживається на ринку перевезень

Як повідомляв портал "Знай.ua", губернатор Гарбуз розповів, як "жив у лісі і вбивав тварин".Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/glava-administraciyi-chy-kloun-gubernator-maugli-garbuz-vyklykav-hvylyu-oburennya-pohodenkamy-z-vovchyceyu”