Loading

5 простих способів стати знаменитим в інтернеті

16.04.2018
5 простих способів стати знаменитим в інтернеті

Пора стати знаменитістю
1. З’ясуйте, що ви хороші і чим вам подобається займатися. Існують найрізноманітніші способи досягнення слави в Інтернеті. До досить популярним способів відносять публікації в мережі ігрового відео або виробництво унікального контенту допомогою відеозйомок або листи. Інші знаменитості Інтернету знаходять собі популярність в соціальних мережах.

2. Спостерігайте за тими людьми, до чиїх шанувальників себе відносите. Ще один хороший спосіб сповнитися натхнення на роботу – копіювання дій своїх кумирів. Якщо ви ще не стежите за якими-небудь знаменитостями Інтернету, почніть з пошуку в мережі, щоб краще зрозуміти, що вам потрібно робити для того, щоб здобути славу. Відвідайте такі веб-сайти, як Twitch.tv, YouTube, а також мережеві блоги, щоб відшукати там знаменитостей.

3. Вивчіть те співтовариство, в яке хочете влитися. Спільноти складаються з різних людей з однаковими інтересами, які діляться між собою своїми ідеями і думками. Деякі представники спільнот створюють онлайн-контент і стають знаменитими завдяки цьому. Вивчення інтернет-знаменитостей і тих людей, які створюють цікавий контент, дозволить вам оцінити рівень конкуренції, а також потенційну фанатську базу, яку можна дістати.

4. Скоротіть список можливих для себе варіантів і зупиніться на тому, чим ви будете займатися. Тепер, коли ви вже провели власне дослідження, можна скоротити список можливих варіантів занять. Задумайтеся над своїми цілями і з’ясуйте, наскільки вони реалістичні. Запишіть всі речі, якими ви могли б зайнятися, і зважте всі плюси і мінуси такого роду діяльності.

5. Підтримуйте свою присутність на всіх платформах, які використовуєте. Постарайтеся завести однакове ім’я користувача у всіх платформах соціальних мереж, щоб люди не плуталися. Використовуйте один і той же власний логотип або фотографію профілю, щоб зробити себе відомим людиною. Також вам необхідно бути послідовним у тому, якою людиною ви є і що ви говорите.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американець показав, як їсти фастфуд і не худнути.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/5-prostyh-sposobiv-staty-znamenytym-v-interneti”