Loading

Зміцнення національної валюти: курс долара впаде

16.04.2018
Зміцнення національної валюти: курс долара впаде


За словами аналітика Максима Пархоменка, за останній тиждень курс гривні зріс на кілька копійок відносно долара. Експерт прогнозує, що в подальшому варто очікувати зміцнення курсу національної валюти.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сьогодні”, курс гривні підвищився з 26,02 до 25,98 грн/дол. На міжбанку вартість національної валюти зросла до показників 26,14 грн/дол, зміни не торкнулися готівкового ринку, показник тримається 26,05 грн/дол.

«Поточного тижня не варто очікувати зміни ситуації. Потенційно гривня і далі буде схильна до зміцнення. Швидше за все, цього тижня ми знову побачимо спроби спуску нижче 26 гривень за долар», – розповів аналітик.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, у Мінекономрозвитку прогнозують курс долара до кінця поточного року на рівні не вище 30 гривень. Це випливає з консенсус-прогнозу МЕРТ, який був опублікований на сайті відомства.

Нагадаймо, що Нацбанк запустив підготовку банківської системи до введення нових монет. Йдеться про монети номіналом 1 та 2 гривні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/zmitsnennya-natsionalnoyi-valyuty-kurs-dolara-vpade/”