Loading

Помилки бізнесу: Україна втрачає інвесторів з банальних причин

14.03.2018
Помилки бізнесу: Україна втрачає інвесторів з банальних причин

Збалансований розвиток та здорова конкуренція — ось чого так бракує на ринку
В Україні створили програму, яка допоможе об’єднати представників бізнесу.

Про це розповів народний депутат, лідер партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

Політик зазначив, що в ООН прийняли програму «Цілі тисячоліття», де розписано збалансований розвиток між економікою, соціумом і екологією. Тарута додав, що його політсила розробила аналогічний документ.

«У чому унікальність цього документа? Унікальність в тому, що вперше в Україні з’явився такий документ, більш того, він унікальний в тому, що мені вдалося об’єднати всі інститути представників бізнесу, промисловості, які між собою конкурували: ФРУ, УСПП, ТПП. Ми вирішили об’єднатися, тому що у нас майбутнє можливо. Ми будемо об’єднуватися, консолідуватися, не сперечатися між собою», – розповів Тарута.

Депутат повідомляє, що він організував круглий стіл в Бундестазі, де обговорювався розвиток України.

«З німецької сторони був головним на цьому круглому столі екс-міністр фінансів Пеєр Штайнбрюк, який дав дуже багато порад. Він сказав, що у нас колосально відкладений попит. І його можна застосувати, якщо ви будете модернізувати всю вашу інфраструктуру: промислову, енергетичну, житлово-комунальну, логістичну, наукову, аграрну. А вона повністю амортизована від 70 до 80%. Але треба це модернізувати на інноваційній основі. Це колосальні інвестиції, і тоді туди прийдуть гроші і ми готові для вас розробити, допомогти», – передав Тарута слова німецького політика.

Дивіться: Сергій Тарута про ведення бізнесу

Як повідомляв портал "Знай.ua", Розенко анонсував підвищення пенсій, яке торкнеться не всіх.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/pomylky-biznesu-ukrayina-vtrachaye-investoriv-z-banalnyh-prychyn”