Loading

Майстер-ломастер: ремонт на газопроводі обернувся великою аварією

14.03.2018
Майстер-ломастер: ремонт на газопроводі обернувся великою аварією

Відновлення газопостачання абонентів заплановано на 14 березня
У Кривому Розі (Дніпропетровська область) без газопостачання залишилося 90 багатоповерхових житлових будинків.

Як пише прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, при проведенні зварювальних робіт газової труби в Покровському мікрорайоні міста стався витік і загорання природного газу, внаслідок чого без газу залишилися близько 14 тис. абонентів.

"13 березня близько 21 години в Покровському мікрорайоні м Кривий Ріг під час проведення зварювальних робіт газової труби низького тиску (діаметром 100 мм) стався витік і загорання природного газу. Без газопостачання залишилося 90 багатоповерхових житлових будинків (близько 14 тис. абонентів)", — вказується в повідомленні.

Прорив труби ліквідували о 23:20, відновлення газопостачання абонентів заплановано на 14 березня.

Росія і українські газопроводи

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в обласному центрі місті Полтава в ніч на 12 березня сталася позаштатна ситуація на одній з ділянок газопроводу. Відомо, що без газопостачання залишилися приблизно 30 житлових будинків і кілька соціальних установ.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби ДСНС.

У Полтаві о 03:00 сталася розгерметизація газопроводу, через що без газу залишилися 3 тисячі людей. Подача газу була припинена в 30 приватних житлових будинків та в 2 котелень, що забезпечують теплопостачанням 6 гуртожитків, 2 медичних заклади та 1 школу-інтернат.

На місці працює аварійна бригада ВАТ "Полтавагаз". Без газопостачання залишаються житлові будинки та соціальні установи міста Сміла Черкаської області. Станом на 07:00 12 березня в м Сміла залишаються без газопостачання 3 котельні (без теплопостачання 57 будинків, 3 дитячих садка, 1 медичний заклад і 1 школа). Підключення 3 котелень в Смілі заплановано на 12 березня.

Варто також нагадати, що в Україні найближчим часом планують збільшити тарифи на закачування, відбір і зберігання природного блакитного палива в ПСГ для бізнес-споживачів "Укртрансгазу". Відповідне рішення прийняла Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ). У документі регламентується теоретично беззбиткова робота ПСГ.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/majster-lomaster-remont-na-gazoprovodi-obernuvsya-velykoyu-avariyeyu”