Loading

Погребинський: з допомогою Медведчука Україна може уникнути непотрібних кризових ситуацій

13.03.2018
Погребинський: з допомогою Медведчука Україна може уникнути непотрібних кризових ситуацій

Путін починає закручувати гайки
В Україні достатньо бажаючих спровокувати Путіна на різкі дії. Не виключено, що розмови про військовий переворот,який нібито готувася в контексті затримання Рубана — один з варіантів такої напруги, вважає Директор Київського Центру політичних досліджень і конфліктології, політолог Михайло Погребинський.

У розмові з журналістами каналу TopInform Погребинський припустив, що такий варіант здатний мати розвиток.

"Не випадково у нього згадують коли там зв’язок цього Рубана з Медведчуком, хоча всім давно відомо, що вони ніколи не були сподвижниками, а останні пару років взагалі були конкурентами. Важко взагалі уявити до такої міри самокомпроментацію верхівки української влади, як в історії з Рубаном", — сказав Михайло Погребинський.

Політолог звернув увагу і на те, що заява президента Порошенка про Медведчука як найефективнішого переговірника поряд із твердженням голови СБУ Грицака — людини, близької до Порошенка, про зв’язок Рубана з Медведчуком важко вкладаються в одній голові.

"Все одно остаточне рішення в питаннях того, "причетний" Медведчук чи ні буде приймати особисто Порошенко... Люди, які хоча б трішки розбираються в українській політиці, прекрасно розуміють, що Порошенко особисто зацікавлений в контакті, який забезпечує йому Медведчук. Я вже й не кажу про те, що в цьому зацікавлена й Україна, оскільки з допомогою Медведчука можна уникнути непотрібних кризових ситуацій. Крім того, ніхто інший не зможе робити його роботу по звільненню полонених. Тому я не вірю в розвиток навіть інформаційного нападу на Медведчука. Він і так у нас представлений "у найкращому вигляді", — зазначив політолог.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/pogrebynskyj-z-dopomogoyu-medvedchuka-ukrayina-mozhe-unyknuty-nepotribnyh-kryzovyh-sytuacij”