Loading

5 зірок, які ми обираємо

06.12.2018
5 зірок, які ми обираємо


5 зірок,= які= ми= обираємо

На березі чистого та прозорого Середземного моря, в затінку більш ніж двох тисяч сосен, розмістився один готельчик. Він навмисно розташувався подалі від набридливої турецької цивілізації, від непотрібних туристу вихлопних газів і шуму, який його зовсім не стосується. Добре, що ж йому, туристу, ще потрібно?

Йому потрібен відпочинок для мозку та для душі. Відпочинок, який провітрить його голову. Спочатку він видує звідти темні набридливі думки про роботу та різні дрібні проблеми, а потім заповнить її м’яко добрим, світлим, житті стверджувальним змістом. Тіло поступово буде наповнюватись енергію, аж доки не переповниться доверху. Тому, якщо ви ще знесилені та не хочете навіть рухатись – ви можете собі це дозволити. Просто лежати та грітись. А тоді, коли ви вже будете заряджені, ви з радістю можете віддатись розвагам, спробувати те, чого ще жодного разу не відчували. Якщо хочете, злетіть у повітря та поплавайте у небі на кольоровому парашуті, хочете, досліджуйте водні широти на яскравій лодці. Щонайкраще, це те, що ви маєте вибір – ви розсудливо обираєте найкраще. Навіщо вам підгнивше яблуко, якщо ви можете обрати відібраний сорт.

Найголовніше в цій картині щастя – це оточення та навколишній світ. Тому, що таких готелів, з такою розвиненою інфраструктурою для однієї сім’ї не будують, тому те що навколо, повинно допомагати вам відпочивати, а не заважати. Колективний відпочинок, за умови, що колектив культурний, навіть прикрашають дні. Також гарно прикрашає відпочинок – відсутність сміття. Настільки приємно жити в порядку та красі. Контраст з чистотою нашого готелю падав мені в очі при прогулянці місцевим селищем. Побачене, навіювало в моїй голові багато запитань. Хто будує ці готелі? Як турки спромоглись розвинути такий туристичний бізнес, не розвинувши культуру населення та побутового життя. Коло завжди повинно замкнутись, а в мене воно не замикалось.

Через декілька днів я дізналась, що готель побудували німці, взявши в довгострокову оренду на 49 років турецьку землю. Вони знайшли потрібний їм компроміс з турецькою владою. Вони не купують у турків їх рідну землю, вони економічно завойовують її для себе. Німці, не маючи теплого Середземного моря в своїй країні, будують собі казкові резервації, оазиси, які прикрашають та оздоровлюють їх життя. А знаючи німецьку педантичність, я вже не дивуюсь побаченій чистоті та порядку. Вони просто не можуть інакше, вони не можуть відпочивати гірше, ніж живуть в повсякденному житті. Вони можуть тільки краще. Українці, хоч і не живуть в основній своїй масі на рівні 5* готелів, але вони до цього прагнуть. Принаймні вже мають змогу відпочивати в готелях такої категорії. До речі, прогулянка Києвом набагато приємніша за прогулянку турецьким селищем. Я щиро хочу побажати усім 5* відпочинку та 5* життя. Тому, що 5* — це не Турція на 7 – 14 днів, 5* — це ваша свідомість на все життя.